Artykuły artystyczne i dekoracyjne

Oferujemy artykuły i zestawy dekoracyjne świetnie nadające się do decoupage’u oraz różnego rodzaju ozdób, również świątecznych. U nas zaopatrzysz się m.in. w papiery, filce, bibuły, brokaty i kleje.

Artykuły dekoracyjne i artystyczne

Artykuły styropianowe

Artykuły  drewniane do decupage'u

Dziurkacze ozdobne

Zestawy i akcesoria do Quillingu

Quilling jest technika tworzenia ozdób z wąskich pasków papieru, zwiniętych w kształt sprężyny i odpowiednio uformowanych. Przygotowane elementy najczęściej są naklejane na zdobioną powierzchnię tak, że pasek papieru jest w stosunku do niej prostopadły. Z utworzonych elementów można sklejać samodzielne kompozycje dekoracyjne.

Bloki z motywami

Zestaw kolorowych arkuszy do łączenia ze sobą i tworzenia oryginalnych opakowań, kart okolicznościowych, scrapbookingu. Format 24x34 cm.

 

Zestaw Basic  zawiera 30 arkuszy: 10 ark -270g/m2 10 ark – 80 g/m2 10 ark – 130 g/m2

 

Zestaw 26 arkuszy zawiera : 13 ark – 270 g/m2 i 13 ark – 80 g/m2

Kartony ozdobne

Papier barwiony w masie z wytłoczonymi wzorami i efektownym wykończeniem, brokatowo metaliczne kwiaty, połyskujące krople czy prążki, struktura płótna z metalicznym efektem. Do tworzenia niezwykłych dekoracji, kartek oraz zaproszeń. Format 23x33 cm, gramatura 230 g/m2. Opakowanie zawiera 10 arkuszy w różnych kolorach.

Papiery ozdobne

Sztywny karton barwiony w masie w 5 kolorach, z wytłoczonymi motywami serca, róże, motywy roślinne. Doskonały do tworzenia.

 

Bloki z motywami do scrapbookingu

Zestaw wysokiej jakości papierów z tłoczeniami i efektami brokatowymi, różne wzory z pięknymi motywami do scrapbookingu,  tworzenia kartek okolicznościowych. Format a’4 gramatura 150 g/m2 , 12 arkuszy z różnymi wzorami w bloku.

Zestawy papierów i kalek transparentnych z nadrukami

Idealne do scrapbookingu, dekoracji, tworzenia oryginalnych kartek okolicznościowych i zaproszeń. Format 24x34 30 arkuszy w bloku: 10 ark papieru z nadrukiem – 270 g/m2, 10 ark kalki z nadrukiem – 115 g/m2, 10 ark kolorowego papieru – 130 g/m2.

Arkusze piankowe

Arkusze z mikrogumy do tworzenia dekoracji i zabawek. Łatwe do cięcia, zszywania i klejenia. Doskonale do tworzenia modeli także pływających i do podwieszenia. Dostępne w pojedynczych kolorach i zestawach – mix 10 kolorów Format 20x29.

Filc dekoracyjny

Z włókniny akrylowej o jakości wełnianego w intensywnych kolorach, miękki , łatwy do sklejania i zszywania. Doskonały do tworzenia filcowych zabawek , torebek. Grubość 1,5mm . Format 20x30 cm.

Zestawy filcu z motywami

Filc dekoracyjny z małymi motywami: wiosna (serca i kwiaty) oraz święta (choinki i gwiazdki), bardzo miękki. W opakowaniu zestaw 5 arkuszy w 5 kolorach Grubość 1,5mm Format 20x30 cm.

Filcowa koronka

Do tworzenia dekoracji i zdobienia zdjęć , scrapbookingu. W zestawie mix kolorów i mix wzorów.

Tektura falista

Tektura falista dwuwarstwowa wysokiej jakości , malowana dwustronnie,  intensywne kolory , w tym złoty i srebrny oraz fluorescencyjne Format 50x70 cm .

Zestawy akcesoriów do dekoracji

Zestaw karnetów i akcesoriów do tworzenia i zdobienia zaproszeń, kartek okolicznościowych i scrapbookingu.

Arkusze dekoracyjne

Kolorowe, włókniste arkusze, cienkie i sprężyste, łatwe do wycinania, kształtowania, zszywania, doskonałe do abażurów, lampionów, dekoracji kwiatowych , opakowań , zdobienia kartek i scrapbookingu Format 23x33 cm.

Sizal

To naturalne włókno otrzymywane z agawy sizalowej. Znakomite do tworzenia dekoracji, kartek, ozdób. Opakowanie zawiera 5 arkuszy formatu 23x33 cm gramatura 135g/m2.

Rafia naturalna

Wysokiej jakości włókna naturalne włókna rafii barwione w 13 kolorach. Świetnie nadają się do prac florystycznych i scrapbookingowych, do wiązania prezentów, etykiet, zaproszeń, dekoracji Waga 50g.

Bibuła marszczona

Wysokiej jakości bibuła w szerokiej gamie kolorów. Doskonale nadaje się do prac ręcznych, wycinanek, kostiumów kwiatów. 35 intensywnych kolorów Format 50x200cm .

Bibuła krepina

Włoska krepa przypomina bibułę marszczoną, jest od niej grubsza i sztywniejsza. Dzięki tym właściwością można ją dowolnie formować, układać i kształtować. Doskonała do wykonywania dekoracji kwiatowych również znakomicie nadaje się jako materiał na kostiumy karnawałowe. Format 50x250 cm gramatura 180 g/m2 rozciągliwość ponad 250%.

Masy Fimo

Wyjątkowa masa plastyczna do tworzenia misternych przedmiotów, idealna do tworzenia biżuterii, figurek, dekoracji na szafkę, utwardzalna w piekarniku w temp. 110*C przez 20-30 min. Po wypaleniu utrzymuje kształt i kolor.

Zestawy farb Discovery

To innowacyjne farby Pebeo pozwalające w bardzo łatwy sposób uzyskać „efekty specjalne”, można je stosować na ceramikę, szkło, terakotę, metal, drewno, gips, doskonałe do tworzenia witraży.

Szkicowniki

W różnych formatach zawierają papier 120 g/m2, idealnie nadają się do szkiców i rysunków wieloma technikami : ołówkiem, węglem, kredkami, pastelami lub pisakami. Papier idealnie biały i gładki.

Klej w brokatowy

Idealny do ozdabiana rysunków, malowideł oraz ozdobnego pisania. Doskonały do dekoracji przedmiotów z gliny oraz masy solnej.

Brokaty sypkie

Dostępne w kilku kolorach, do dekoracji prac plastycznych, ozdób, papieru, scrapbookingu, przedmiotów z gliny, masy solnej, styropianu itp.

Cekiny

W kształcie kółek, kwiatów, króliczków, idealne do ozdabiana prac plastycznych, ozdób, scrapbookingu, kul i jajek styropianowych.

Papier ozdobny standard a’4 Galeria Papieru

Kolekcja tłoczonych i barwnych papierów o gramaturze 220-250 g/m2 do przygotowania zaproszeń, dyplomów, wizytówek, kartek okolicznościowych, menu. Oferujemy szeroki wachlarz wzorów – od najpopularniejszych faktur Płótna i Kratki do oryginalnych Borneo i Mozaiki.

Papier ozdobny Premium a’4 Galeria Papieru

Ekskluzywna kolekcja metalizowanych kartonów w szerokiej gamie kolorów i wzorów. Kartony są tłoczone i metalizowane i gwarantują wyjątkowy efekt zaproszeń kartek okolicznościowych i wizytówek wykonanych na tym papierze.

Papier ozdobny a’4 Galeria papieru

Papier o gramaturze 120 g/m2 z delikatnym tłoczeniem o fakturze płótna i żeberkowanej do druku korespondencji biznesowej, insertów do zaproszeń i kartek okolicznościowych, podziękowań itp.

Wstążki satynowe

Dostępne w najpopularniejszych rozmiarach 6mm, 12mm, 25mm  nadają się do zdobienia kul i jajek ze styropianu metodą karczocha, jako dodatek do zaproszeń kartek okolicznościowych.

Organza

Piórka ozdobne

Piórka to akcesoria wykorzystywane do tworzenia ozdób Wielkanocnych czy Bożonarodzeniowych na bazie styropianu. Piórka często dekorują stoły, sale weselne, witryny sklepowe nadając im lekkość i niepowtarzalny charakter. Hitem sezonu bożonarodzeniowego jest choinka wykonana z piórek białych i zielonych.

Dżety

Druciki kreatywne

Perełki

Serwetki do decupage'u

Gąbki florystyczne