Artykuły papiernicze i biurowe

W żadnym biurze nie może zabraknąć takich materiałów, jak: papier ksero, etykiety samoprzylepne czy zeszyty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziesz różnego rodzaju artykuły papiernicze i biurowe.

Papier ksero Pol Speed

Papier ksero Pol Speed przeznaczony do wysokonakładowych drukarek i kopiarek. Optymalna sztywność zapewnia niezawodne i szybkie działanie urządzeń a technologia ColorLok gwarantuje błyskawiczne wysychanie druku oraz pogłębione odcienie czerni. Idealny do czarno-białych codziennych dokumentów i korespondencji wewnętrznej. Występuje w formacie A4 i A3. Gramatura: 80 g/m2. Białość: CIE 146

Papier ksero Pol Lux

Papier ksero Pol Lux to profesjonalizm, elegancja i komfort pracy. Przeznaczony do wszystkich działań biurowych do wydruków czarno-białych, kolorowych i kopiowania. Technologia ColorLok gwarantuje błyskawiczne wysychanie druku, pogłębione odcienie czerni oraz jednolite intensywne kolory a optymalna sztywność zapewnia niezawodne działanie urządzeń. Idealny do korespondencji zewnętrznej, druku kolorowych wykresów i tekstów oraz wydruków próbnych. Występuje w formacie A4 i A3. Gramatura: 80 g/m2. Białość: CIE 161

Papier ksero Pol Jet

Papier ksero Pol Jet to prestiż każdego dokumentu. Przeznaczony szczególnie dla użytkowników drukarek atramentowych. Technologia ColorLok gwarantuje błyskawiczne wysychanie druku, pogłębione odcienie czerni oraz jednolite intensywne kolory a optymalna sztywność sprawia, że urządzenia działają niezawodnie, umożliwiając zadruk jedno- i dwustronny. Wysoka białość zapewnia wyraźny kontrast tekstu i kolorów. Idealny do kolorowych prezentacji, korespondencji biznesowej i ofert handlowych Występuje w formacie A4 i A3. Gramatura: 80 g/m2. Białość: CIE 166.

Papier ksero Pol Jet 90

Papier ksero Pol Jet to prestiż każdego dokumentu. Przeznaczony szczególnie dla użytkowników drukarek atramentowych. Technologia ColorLok gwarantuje błyskawiczne wysychanie druku, pogłębione odcienie czerni oraz jednolite intensywne kolory a optymalna sztywność sprawia, że urządzenia działają niezawodnie, umożliwiając zadruk jedno- i dwustronny. Wysoka białość zapewnia wyraźny kontrast tekstu i kolorów. Idealny do kolorowych prezentacji, korespondencji biznesowej i ofert handlowych Występuje w formacie A4. Gramatura: 90 g/m2. Białość: CIE 166.

Papier ksero HP Copy

Papier HP Copy Paper nadaje się do wykorzystania we wszystkich urządzeniach biurowych. To idealne rozwiązanie dla średnich i dużych firm-papier HP Copy powstał z myślą o druku dużych ilości dokumentów, a wykorzystane w jego produkcji technologie gwarantują mniejsze przyleganie cząstek kurzu odpowiedzialnych za zacięcia papieru. Występuje w formacie A4. Gramatura: 80g/m2.

Papier ksero HP Printing

Papier ksero HP Printing jest odpowiedni do drukarek, kopiarek i faxów. Bielszy niż zwykły papier ksero, dający efekt wyostrzenia tekstu i wyrazistości obrazów. Występuje w formacie A4. Gramatura: 80g/m2.

Papier ksero 100g

Papier ksero 160g

Papier ksero 200g

Papier ksero Trophee

Papier ksero Trophee to oferta firmy Emerson, która obejmuje pełną gamę kolorów papieru kserograficznego kolorowego. W ciągłej sprzedaży dostępny jest importowany papier kolorowy firmy Papeteries de Clairefontaine z Francji. Osiągalny w następujących gramaturach 80g/m2, 120g/m2, 160g/m2 oraz 210g/m2, formatach A4 i A3. Szeroka paleta kolorów oraz najwyższa jakość tych produktów zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. Oferowane papiery doskonale sprawdzają się w różnego rodzaju urządzeniach biurowych.

Papier ksero Kolorowy MIX

Papier ksero

Papier wizytówkowy

Papiery fotograficzne Lambda

Papiery fotograficzne Lambda cieszą się ogromną popularnością. Posiadają specjalną powłokę zapewniającą wysoką jakość wydruków. W naszej ofercie posiadamy papiery w gramaturze od 90g do 300g, przeznaczone do drukarek laserowych, jak i atramentowych.

Bristol Canson

Kalka kreślarska Canson

Idealna do kreślenia ołówkiem, tuszem i pisakami. Doskonale przezroczysta odporna na wydrapywanie i wielokrotne wymazywanie. Nie żółknie z czasem. Kalki 90 g/m2 i 110 g/m2 stosować można do druku offsetowego i drukarek atramentowych, a pakowane w oznaczone pudełka do drukarek i kserokopiarek.

Etykiety samoprzylepne

Uniwersalne etykiety samoprzylepne Grand w arkuszach formatu A4, do stosowania w drukarkach atramentowych, laserowych i kserokopiarkach. Dostępne w 34 rozmiarach w kolorze białym. Szeroka gama rozmiarów umożliwia dopasowanie do potrzeb klienta. Atrakcyjna cena oraz wszechstronne zastosowanie zapewniają satysfakcję użytkownika.

Papier składanka do komputera

Papier Emerson produkowany jest z bezpyłowego i bezdrzewnego papieru offsetowego. 5 lat gwarancji na zdolność kopiowania papieru i 25 lat gwarancji na trwałość kopii. Wszystkie rodzaje papieru są bezpieczne dla środowiska naturalnego, łatwo poddają się utylizacji, nadają się do powtórnego przetworzenia - recyclingu. Możliwość wykonania nadruków firmowych. Papier dostępny jest w różnych formatach.

Rolki do kas fiskalnych

Bruliony

Zeszyty

 

Blank notebook with office supply on desk, Workplace