Artykuły piśmiennicze

Dzięki naszej szerokiej ofercie możesz zaopatrzyć się m.in. w niezbędne artykuły piśmiennicze czołowych marek, takich jak Parker i Waterman, które gwarantują długowieczność oraz elegancję.

Długopisy i pióra Parker

Parker to jedna z najbardziej znanych marek wiecznych piór na całym świecie. Jednocześnie długopisy i wieczne pióra marki Parker uchodzą za produkty niezwykle ekskluzywne, których posiadanie i używanie podnosi prestiż danej osoby. Wieczne pióra stały się wspaniałym pomysłem na upominek lub prezent dla bliskiej osoby. Zapraszamy zatem do zapoznania się z szeroką ofertą piór, długopisów oraz ołówków firmy Parker.

Długopisy i pióra Waterman

Niezwykła, 120-letnia historia marki WATERMAN to nieustanne dążenie do łączenia innowacyjności, ciekawej stylistyki i technicznej perfekcji. Niedościgła jakość, a także wdzięk, zmysłowość i rozpoznawalny design zapewniły marce WATERMAN trwałe miejsce wśród symboli francuskiego szyku i elegancji. Stosowanie szlachetnych materiałów, piękna kolorystyka i wyraźny, własny styl sprawiają że Waterman nadal tworzy zarówno najbardziej eleganckie jak i technicznie doskonałe przybory piśmienne na świecie. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą długopisów i piór Waterman.

Akcesoria do piór i długopisów Parker

Przybory piśmienne Parker produkowane są z zachowaniem najwyższej staranności, dlatego należy używać wyłącznie oryginalnych atramentów i wkładów. Tylko one zapewniają bezbłędną pracę przyborów oraz najlepsze parametry pisania. Parker oferuje swoim klientom: atrament, naboje, wkłady zwykłe i żelowe do długopisów, a także wkłady kulkowe do piór. Produkty te są dostępne w kolorze niebieskim, czarnym, zmywalnym niebieskim, zielonym i czerwonym.

Akcesoria do piór i długopisów Waterman

Po ponad stu latach istnienia Waterman jest jednym z największych światowych producentów artykułów piśmiennych. Sławny ze swojej jakości i pięknych produktów, Waterman jest zobowiązany do kontynuowania swojej roli jako twórcy marzeń i przyjemności pisania. Z tego względu oferuje nam wysokiej jakości akcesoria do swoich piór i długopisów tj. atrament, naboje do piór oraz wkłady do długopisów.

Długopisy

W sprzedaży proponujemy naszym klientom kilkadziesiąt rodzajów długopisów mniej lub bardziej znanych firm. Oferujemy długopisy firmy Pilot, Segno, Zenith, Bic, MPM, Grand, Universal, Rystor, Uni, Monami.

Pióra na naboje

W naszej ofercie sprzedaży proponujemy pióra na naboje Pelikan, Zenith, Cresco, MPM.

Pióra kulkowe

Pióra kulkowe występują w sprzedaży albo z wkładem wymiennym albo na naboje. Oferujemy kilka różnych modeli w sprzedaży

Długopisy na sprężynce

Praktyczne długopisy na podstawkach samoprzylepnych, zaopatrzone w rozciągliwą aż do 1 m sprężynkę. Znakomicie nadają się do użytkowania w biurze, banku lub na poczcie.

Wkłady do długopisów

Oferujemy klientom szeroką ofertę wkładów do długopisów zwykłych i żelowych a także do piór kulkowych.

Naboje do piór

Oferujemy klientom naboje zwykłe do piór pakowane po 6 lub po 100 szt. a także naboje Parker i Waterman. Naboje występują w czterech podstawowych kolorach.

Cienkopisy Stabilo

Niezawodny cienkopis, idealny do pracy z linijką i szablonem. Bardzo ekonomiczny w użyciu, odporny na wysychanie tusz. Plastykowa końcówka oprawiona w metal, wentylowana skuwka. Dostępny w 25 kolorach oraz w kompletach po 6, 10, 20 sztuk, grubość linii 0,4 mm.

Zakreślacze Boss Orion

Zakreślacze ze specjalnie wyprofilowaną ściętą końcówką do wygodnego zakreślania tekstu. Grubość linii pisania wynosi 1-5 mm. Najwyższej jakości atrament pigmentowy na bazie wody do wszystkich rodzajów papieru. Nie rozmazuje wydruków. Końcówka pisząca zabezpieczona przed wciśnięciem. Bardzo długa linia pisania. Występuje w różnych kolorach.

Pisaki Kamet

Pisaki Kamet przeznaczone są do pisania i rysowania na papierze. Zawierają atrament na bazie wody, są nietoksyczne, posiadają wentylowaną skuwkę, a wykonane są z tworzywa zatrzymującego wilgoć, dzięki czemu mają długi okres trwałości. Oferowane pisaki pakowane są po 4, 6, 8, 10, 12, 16 lub 24 kolory.

Pisaki dwustronne Double

W sprzedaży oferujemy włoskie pisaki z dwoma mocnymi końcówkami fibrowymi: cienką 2 mm oraz stożkową 2 - 4,5 mm, umożliwiają uzyskanie 3 rodzajów linii, zatyczki wentylacyjne zapobiegają wyciekaniu tuszu, intensywne kolory, tusz zmywalny wodą, komplety pakowane po 4, 6 i 10 szt. w etui.

Pisaki do płyt CD

Specjalistyczne markery do opisywania płyt CD/DVD. Zaopatrzone w permanentny, odporny na działanie światła tusz. Do wykorzystania także w pisaniu na szkle, folii, itp. Oferujemy pisaki jednostronne o grubości linii ok. 1mm a także pisaki dwustronne o grubości linii 0,5mm i 0,7mm.

Pisaki do tablic suchościeralnych

Oferujemy w sprzedaży marker do białych tablic idealny do codziennego użytku w biurze i szkole. Zawierają szybkoschnący tusz, łatwy do wymazania o lekkim zapachu. Dostępny w czterech podstawowych kolorach.

Markery Edding 300/330

Marker permanentny do pisania, znakowania i kolorowania na niemal wszystkich rodzajach powierzchni, również metalu, szkle i plastiku. Szybkoschnący, nieplamiący i wysoce odporny na działanie światła oraz wody. Nieścieralny. Wersja 300 - końcówka pisząca okrągła, szerokość linii pisania 1,5-3 mm. Wersja 330 - końcówka ścięta o szerokości linii pisania 1-5 mm.

Markery olejowe

Oferujemy profesjonalne markery z tuszem olejowym, do znakowania wszystkich powierzchni szorstkich i gładkich, tłustych (metal, szkło, kamień, plastik, styropian, drewno). Markery są wodoodporne, nie tracą koloru na słońcu i są odporne na ścieranie. Markery oferujemy w dwóch grubościach oraz w różnych kolorach.

Foliopisy

Foliopisy to szybkoschnące markery do pisania na folii, szkle itp. Doskonałe do tworzenia prezentacji na foliach, ewentualne błędy można po prostu usunąć gumką, bez konieczności niszczenia folii. Tusz szybkoschnący, nie rozmazuje się. Foliopisy oferujemy w czterech kolorach.

Pisaki kreślarskie

Pisaki doskonałe do kreślenia na kalce kreślarskiej, papierze i brystolu. Do wielokrotnego napełniania tuszem kreślarskim. Dostępne pojedynczo i w kompletach z tuszem i łącznikami: do cyrkla, zerownika i pisaka. Na wkłady wymienne. Dostępne grubości: 0,13; 0,18; 0,20; 0,25; 0,35; 0,50; 0,70; 1,00; 1,40; 2,00 mm. Oferujemy pisaki firm Rotring oraz Rystor.

Tusz kreślarski Rystor

Tusz przeznaczony do pisaków kreślarskich Rystor Super Professional i Rystor Technic.

Ołówki

W sprzedaży oferujemy naszym klientom kilka rodzajów ołówków, zaczynając od tych najzwyklejszych poprzez ołówki Conte, Grand a kończąc na ołówkach firmy Steadler. Ołówki dostępne są w różnych twardościach: HB, B, 2B, 3B, 4B, 5B, 6B, 7B, 8B, H, 2H, 3H, 4H, 5H, 6H, 7H, 8H.

Ołówki automatyczne

Ołówki automatyczne, które oferujemy w sprzedaży wykonane są z wysokiej jakości materiałów. Występują w różnych twardościach. Sprzedajemy ołówki automatyczne firm MPM, Rotring, Rystor, Donau, Parker.

Rysiki do ołówków

Oferujemy grafity polimerowe do ołówków automatycznych o podwyższonej wytrzymałości na złamanie do rysowania na papierze i kalce kreślarskiej. Opakowanie z tworzywa sztucznego zawiera 15 grafitów. Dostępne o grubości 0,3, 0,5 oraz 0,7 mm.

 

Office Supply.